Bookmaker betfair Bonus review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker bet365 Bonus review by ArtBetting.co.uk

Germany bookmaker bet365.de review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 Bonus review by ArtBetting.gr

Prihláška na kurz

  • Prihlásiť sa do kurzov cudzieho jazyka môžete vyplnením nižšie uvedenej nezáväznej prihlášky, e-mailom,  prípadne telefonicky. Po vyplnení prihlášky vás budeme v krátkom čase kontaktovať. Prihláška je nezáväzná.
  • V prípade, že neviete presne určiť svoju jazykovú úroveň, stačí, ak do poznámky v prihláške napíšete, že máte záujem o preskúšanie jazykovej úrovne. Preskúšanie je zdarma a prebieha vždy ústnou formou v priestoroch školy. Na preskúšanie si vyhraďte približne 15-30 minút. Preskúšanie jazykovej úrovne si môžete dohodnúť aj na kontaktných číslach jazykovej školy.
  • V prípade, že svoju jazykovú úroveň poznáte, stačí vyplniť nižšie uvedenú nezáväznú prihlášku. Po odoslaní prihlášky vás budeme najneskôr do dvoch pracovných dní kontaktovať a poskytneme vám všetky informácie o kurze. Na základe týchto informácií sa môžete rozhodnúť, či nastúpite na vami zvolený kurz.
  • V prípade, že ste rozhodnutí na kurz nastúpiť, poprosíme Vás vypísať záväznú prihlášku, ktorú máte tu k dispozícii: Záväzná prihláška k podpisu – klikni sem.  (Prihláška je vo formáte PDF a je možné ju prehliadať napríklad v programe ADOBE Reader.)

Predbežná prihláška na kurz

*Meno a priezvisko študenta / dieťaťa (*povinné)

*Meno a priezvisko zákonného zástupcu (*povinné)

*Telefónne číslo (*povinné)

*Váš email (*povinné)

Prihláška na kurz:

Vek študenta:

Vaše poznámky a dodatočné otázky

Odpíšte nasledovný text pre ochranu proti spamu:
captcha